Атлетико и Удинезе оглавиха Група I

Атлетико Мадрид и Удинезе ще продължат напред в състезанието за трофея на Лига Европа, след като удобни резултати днес настаниха тимовете на върха, където впрочем си бяха и преди тези срещи. След 3:1 у дома си срещу Рен Атлетико доминира групата, а Удинезе прие Селтик и с 1:1 заема второто място.

За Атлетико откри обичайният заподозрян Фалкао, като го направи от дузпа в 39-ата минута. Голове добавиха Туран и Домингес, а в самия край Манджек вкара почетно попадение за Рен.

В другата среща Селтик предостави предизвикателство на Удинезе, но не достигна до нещо по-интересно. Гари Хупър изведе гостите напред още в 29-ата минута и шокира домакините, които успяха да върнат попадението в края на първата част чрез Ди Натале. По този начин се оформи Група I днес.