Фулъм превзе Одензе като гост (видео)
Един от английските представители в Лига Европа в лицето на Фулъм победи на гости Одензе с 0:2, като титулярните футболисти на английския тим бяха повечето титуляри. Това позволи на тима от Англия да владее инициативата в по-голямата част на мача. Всъщност обаче ситуациите пред домакините не бяха много.
Головете за Фулъм вкара Андрю Джонсън в 36-ата и 88-ата минути. Първият гол бе добър удар с десен крак, а втория бе с неудобния му ляв. Този резултат постави Фулъм на първо място в Група К,като Одензе е втори с 3 точки - Фулъм има 4. Твенте с Ники Михайлов също има 4 точки, а Висла Краков няма нито точка.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Болоня е недоволна от съдийството при равенството 1:1 с Рома в Лига Европа
- Унай Емери: Искахме да покажем, че английските отбори могат да печелят в Европа
- Езри Конса: Победата над Лил беше много важна за Астън Вила
- Перейра: Мидтиланд празнуват твърде рано, мачът още не е приключил
- Фабрегас разтърси Серия А, смята бившият халф на Фиорентина
- Фиорентина обърна Раков и запази надежда за трофей
- Разточителен Кристъл Палас не успя да пробие АЕК Ларнака и остави всичко за реванша
- Мидтиланд шокира Нотингам Форест и взе аванс в Лига Европа
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]