Стяуа с комфортен аванс преди реванша в София (видео)

ЦСКА загуби от Стяуа с 2:0 в първия мач от плейофите на Лига Европа. "Армейците" трябва да са благодарни на своя вратар Райс М'Боли, който отрази доста удари, сред които и на бившия играч на "червените" Валентин Илиев, който сега защитава цветовете на румънците.

Галамац откри резултата в 16-ата минута, когато той с глава се разписа в мрежата на Райс М'Боли за 1:0. Контузията на Апостол Попов си каза думата и защитата на българите бе под всякаква критика. Националът бе заменен в тази среща от Халилович.

Алжирският страж на ЦСКА спаси удари на Танасе и Илиев. Най-доброто положение за възпитаниците на Милен Радуканов се откри пред Спас Делев, който стреля в аут, след добро центриране на Иван Бандаловски.

След почивката домакините стигнаха до нов гол, дело на Тату. Така по този начин Стяуа взе добра преднина преди реванша след седмица в София.