Арсенал реши бързо срещата с Бодьо/Глимт (видео)

Арсенал посрещна Бодо/Глимт в срещата от третия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Днес на "Емирейтс" с два гола в първата част и един в края "артилеристите" спечелиха с 3:0 и задържаха първото място в групата. Противникът е на второ място с 2 точки назад и мач повече, наравно с ПСВ, докато Цюрих няма актив.

В 23-ата минута в бърза атака Мартинели намери Тиърни в ляво, той стреля и ударът му намери далечната греда, а Нкетиа бе най-бърз в реакцията си за 1:0. 4 минути след това Фабио Виейра центрира за Роб Холдинг и 2:0.

През втората част Арсенал предаде инициативата и противникът владееше повече, но без особен резултат в предни позиции. Точно обратно, в 84-aта минута резервата Жезус с магическо отиграване изработи гол за Виейра и 3:0.