Шериф не затрудни титулярите на Тен Хаг

Шериф Тираспол посрещна Манчестър Юнайтед в срещата от втория кръг на груповата фаза на Лига Европа. Днес на стадион "Зимбру" домакините отстъпиха с 2:0 след голове на Джейдън Санчо и Кристиано Роналдо за "червените дяволи". Така и след победата на Реал Сосиедад и над Омониа Никозия с 2:1 в същото време испанците повеждат групата с 6 точки, Юнайтед и Шериф ще имат по 3, а Никозия няма актив все още.

В 17-ата минута днес Санчо получи топка от Ериксен в полето, финтира бранител и стреля в обратния ъгъл за 1:0. Последваха няколко пропуска на Роналдо, преди той да получи шанс да бие дузпа когато Далот бе препънат в полето. От бялата точка Роналдо стреля в средата за 2:0 след като Ковал се хвърли в дясно.

На почивката Касемиро се появи на мястото на МакТоминей и той помогна срещата да се доиграе без напрежение от гостите.