Звездната селекция на Сити елеминирана от Динамо Киев (видео)
Манчестър Сити победи Динамо Киев с 1:0 в осминафиналите на Лига Европа, но въпреки това гражданите отпадат от турнира, след като в първата среща ураинците се наложиха с резултат 2:0.
В двубоя на "Ийстландс" Сити организираха атака след атака. Първото по-сериозно положение бе още в 5-ата минута, когато Балотели пропусна от доста добра ситуация. Половин час по-късно италиянският нападател на Манчестър бе изгонен от съдията с директен червен картон, за груба игра срещу Горан Попов.
В 39-ата минута домакините откриха резултата с далечен удар на Коларов. До края на срещата англичаните имаха няколко добри възможности за втори гол. В 65-ата минута вратарят на гостите Шовковски се справи с силен удар на Давид Силва. По този начин скъпоструващи звезди на Манчестър Сити отпаднаха от турнира, в който продължава отбора на Динамо Киев.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Манчестър Сити обвързва Йошко Гвардиол с нов дългосрочен договор
- Тотнъм започна преговори за крило на Манчестър Сити за 50 милиона евро
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
- Антоан Семеньо – голямата заплаха за Англия преди сблъсъка с Гана
- Енцо Мареска се завръща в Манчестър Сити, подписва договор за три години
- Холанд обърка Мерилин Монро със Сидни Суини и разсмя всички
- Жереми Доку напусна лагера на Белгия заради раждането на първото си дете
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]