Клуж остана без треньор, броени дни преди мача с ЦСКА
Старши треньорът на ЧФР Клуж Дан Петреску официално бе освободен от поста си. Раздялата е по взаимно съгласие, уточниха от пресслужбата на клуба.
Петреску даде и пресконференция, на която говори за раздялата си с отбора. Това се случва броени дни преди Клуж да посрещне ЦСКА на своя стадион в среща от груповата фаза на Лига Европа.
Слабите резултати в последно време са причината за това решение. Като капак на всичко снощи ЧФР отпадна от турнира за Купата на Румъния, след като отстъпи на Поли Яши с 0:1 на 1/16-финалите.
ЧФР ще опита да назначи бързо нов треньор, който да води отбора в предстоящия двубой за Лига Европа. Един от фаворитите е бившият румънски национал Адриан Муту. Любопитно е да се отбележи, че сред споменаваните имена, в пресата при нашата съседка, е и това на Еди Йорданеску, който преди време за кратко бе начело на ЦСКА.
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения
- ЦСКА 1948 се раздели със Садио Дембеле
- ЦСКА привлече голмайстора на Локомотив Пловдив
- ЦСКА 1948 залага на „Младата гвардия“ за новото правило на БФС
- ЦСКА показва днес новите екипи
- Трима се присъединиха към лагера на ЦСКА, още не е ясно какво ще се случи с Фаетон