БАТЕ пристина в София - отседнаха в Хилтън (снимки)
Отборът на БАТЕ Борисов пристигна в София за двубоя от втория предварителен кръг на Лига Европа срещу ЦСКА. Мачът е утре от 20 часа на стадион "Българска армия".
Играчите на БАТЕ вече са настанени в хотел "Хилтън" в столицата. Отборът летя от Минск до София за около 2 часа, а после всички футболисти се качиха в специален автобус, който бе придружаван от полицейски ескорт до "Хилтън". За отборът предстои почивка, а за вечерта е предвидена тренировка на стадион "Българска армия", както и пресконференция на треньора Кирил Алшевски и на вратаря на БАТЕ Денис Щербицки.
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения
- ЦСКА 1948 се раздели със Садио Дембеле
- ЦСКА привлече голмайстора на Локомотив Пловдив
- ЦСКА 1948 залага на „Младата гвардия“ за новото правило на БФС
- ЦСКА показва днес новите екипи
- Трима се присъединиха към лагера на ЦСКА, още не е ясно какво ще се случи с Фаетон
279