Милан, Тотнъм и Волфсбург чакат ЦСКА във втория кръг на Лига Европа
Родният ЦСКА има много малък шанс да бъде поставен на жребия за втория предварителен кръг на Лига Европа. Едва ли някой се съмнява, че отборът на Стамен Белчев ще отстрани малтийския Сиренс. За да бъдат поставени на втория жребий обаче, "червените" трябва да се надяват 20 от 37-те клуба с по-висок коефициент от тях да отпаднат. Което граничи с фантастиката.
Така вероятността ЦСКА да играе с много силен съперник след Сиренс е голяма. Потенциални такива са Тотнъм, Милан, Гранада, Базел, Копенхаген, Волфсбург, Галатасарай, Партизан и ФКСБ. Ще има и по-леки варианти, но те ще бъдат много малко.
Локомотив Пловдив и Славия също няма да бъдат поставени на втория жребий и ще срещнат сериозен съперник, ако се справят с първите си такива.
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов
- ЦСКА измъкна минимална победа над Ботев Враца
- Локомотив Пловдив пусна билетите за мача с ЦСКА 1948 на „Лаута“
- ЦСКА ще опита да се реваншира на феновете си с победа срещу Ботев Враца
- Белодробна инфекция отнела живота на Джони Велинов
- Легендарният Георги Велинов пое по своя път към небето
- Дейвид Сегер разказа за трудния си период в ЦСКА София
- Цветомир Найденов се пошегува с ЦСКА след вчерашното фиаско
234