Скоулс: Главната заплаха за Ман Юнайтед е Интер
Легендата на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс определи отбора, който представлява най-голяма заплаха за "червените дяволи" в Лига Европа.
"Не мисля, че Уулвърхемптън има шанс за трофей. Те имат добър отбор, добър мениджър и добри играчи, но просто мисля, че Юнайтед ще победи Уулвс в девет от десет случая. Те имат добър отбор, но не са достатъчно добри, за да спечелят трофея. Мисля, че Юнайтед е достатъчно добър от всеки от тях. Главната заплаха за тях е Интер", заяви Скоулс.
- Ман Юнайтед се дистанцира от коментарите на Сър Ратклиф
- Сър Ратклиф: Правителствата трябва да управляват миграцията
- ФА започна разследване на Сър Ратклиф
- Сър Ратклиф: Обединеното кралство наистина е колонизирано от имигранти
- Карик: Отборът не показа най-добрия си футбол
- Шешко: Доволен съм от резултата
- Ман Юнайтед ще предложи на Магуайър нов договор
- ПСЖ може да отмъкне цел на Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]