Янчев: Никой няма да вини М'Боли
Капитанът на ЦСКА Тодор Янчев беше разочарован от поражението от Бешикташ с 1:2. Опитният футболист каза, че армейците са имали възможност даже да спечелят мача, ако бяха материализирали шансовете си през първата част. "Мисля, че първото полувреме трябваше да водим с един или дори два гола. Получихме нелеп гол от статично положение. Никой няма да обвинява М’Боли. Той е страхотен човек и голям вратар – колко пъти ни е спасявал досега. Винаги е страхотно да играеш пред тази публика. Благодаря и от името на целия отбор. Привържениците бяха първият играч в тима", сподели Янчев.
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- ЦСКА 1948 се насочва към пазара в Тунис?
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения
- ЦСКА 1948 се раздели със Садио Дембеле
- ЦСКА привлече голмайстора на Локомотив Пловдив
244