Скоулс: Само Лион може да спре Юнайтед в Лига Европа
Бившият полузащитник на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс заговори, че отборът има трудна задача ако иска да спечели Лига Европа тази година. Юнайтед среща Андерлехт на четвърт-финал този месец и легендата на "червените дяволи" сподели мнението си, че от всички отбори може би най-труден ще бъде Лион:
"Това е страхотен шанс за тях. Очевидно те са най-големият клуб в състезанието. Те са фаворити и заслужено. Ако играят както могат те имат добър шанс за спечелване. Мисля, че Лион е един от основните съперници на Юнайтед. Но освен тях не виждам особени проблеми за тях в турнира.
"Аз очаквам и да завършат четвърти в Англия. Те са на фантастична поредица но това не носи прогрес в лигата. Трябва да се каже, че качеството на Висшата лига отново е на ниво. Може би 5 отбора се борят за топ 4."
- Ман Юнайтед хвърли око на победител в КАН
- Артета: Ще реагираме на загубата от Ман Юнайтед
- Доргу ще отсъства от игра 10 седмици
- Ювентус се насочва към нападател на Ман Юнайтед?
- Куня обясни как Карик е сплотил отбора
- Карик: Има чувство за единство в отбора
- Артета: Загубихме инерция срещу Ман Юнайтед
- Венгер: Карик създаде нещо специално
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]