Юнайтед продължава, Погба се контузи (видео)

Манчестър Юнайтед прие Ростов за втория кръг от осминафиналите на Лига Европа днес на "Олд Трафорд", като домакините успяха да победят с минималното 1:0 благодарение на попадение от Хуан Мата. Рано в срещата Пол Погба получи контузия и бе заменен, като не е ясно какво е неговото състояние.

Първите минути бяха за Юнайтед в срещата, като Ростов почти не играеше с топката. Ибрахимович нацели гредата в 5-ата минута, а Погба владееше добре в средата и всички негови подавания напред бяха в целта. В 29-ата минута чисто положение пропусна Мкхитарян. В 33-ата отново гредата спаси Медведев.

Малко след началото на втората част Погба беше заменен принудително от Фелаини заради разтежение. Последваха нови пропуски за домакините, но и Ромеро се прояви на няколко пъти. В 70-ата минута Юнайтед стигна до гол след загубена топка от Ростов в центъра, размяна на подавания между Ибра и Мата и завършек от близо за 1:0.