Задигнаха колата на Ето'о
Нападателят на Интер Самуел Ето'о, който само преди два дни донесе успеха на "нерадзурите" в гостуването на Челси на стадион "Стамдорд Бридж", отбелязвайки единственото попадение в мача, с което Интер се класира на 1/4-финал в Шампионската лига, остана без автомобил. Преди да се осъществи кражбата "Бентлито" на Ето'о последно е било в притежание на Марко Арнаутович, тъй като камерунецът го дал на заем на своя съотборник.
Бившият играч на Твенте паркирал колата на паркинга на хотел "Шератон" в Милано, но малко по-късно не успял да намери там "Бентлито", струващо 150 хиляди евро. Това се е случило в четвъртък вечерта между 9:30 и 10:00 часа местно време, след което австриецът веднага докладвал на полицията, но до момента автомобилът не е открит.
АСЕН ТЕРЗИЙСКИ
- Интер готви нов договор за Федерико Димарко до 2030 година
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Интер набеляза норвежки национал за заместник на Де Врай
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Чалханоглу: Една загуба не означава край на надеждите ни
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс