Фен почина по време на мача Интер - Милан
51 годишен мъж почина по време на снощното дерби на Серия А между отборите на Интер и Милано. Както е известно, пред 80000 зрители шампионите победиха своя съперник с 2:0, след голове на Милито в 10 минута и на Пандев в 65 минута и в момента са първи, с 9 точки разлика пред преследващия ги Милан.
Фенът се е намирал в сектора, който е определен за привържениците на двата отбора и е сравнително спокоен, и далеч от страстите в другите сектори. Инцидентът е станал през първото полувреме, когато мъжът се е свлякъл на земята. Лекарите на стадиона веднага са му оказали помощ, но са успели само да констатират смъртта. По-късно, в болницата е установено, че злополучния фен е починал от сърдечен удар.
НИКОЛАЙ ГАВАЗОВ
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Интер набеляза норвежки национал за заместник на Де Врай
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Чалханоглу: Една загуба не означава край на надеждите ни
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
371