Костадин Стоянов припадна на тренировка
Костадин Стоянов хвърли в паника съотборници и треньори по време на сутрешната тренировка на ЦСКА във вторник предиобед, съобщава "Тема Спорт" . Левият бек на "армейците" припадна по време на заниманието, и се наложи да бъде откаран в болница.
След прегледите стана ясно, че защитникът има ниско ниво на кръвната захар. Заради диагнозата хипогликемия, Стоянов е под сериозен въпрос за евродвубоя с Базел утре. Треньорът Любослав Пенев го включи в групата за мача с швейцарците, но по-късно днес докторите ще обявят дали той ще е в състояние да излезе на терена.
В същото време се оказа, че още един футболист отпада за двубоя с Базел. Дефанзивният халф Викторс Мороз получи разтежение по време на същата тренировка и така отпадна от сметките.
НИКОЛАЙ ГАВАЗОВ
- Паро: ЦСКА го чакат хубави моменти
- ЦСКА 1948 отправи оферта към Спас Делев?
- Христо Янев: Сега съм по-сигурен от всякога, че добрите мигове са пред нас
- Защитник на ЦСКА 1948 стана капитан на националния отбор на Боливия
- Съблазняват основен играч на ЦСКА с доста добра оферта
- Звезда на ЦСКА се похвали с голяма радост
- Вратарят на ЦСКА се сгоди
- Марк-Емилио Папазов: По нищо не отстъпвам на Питас и Годой