Скандал разтресе Евертън
Евертън влезе в заглавията на вестниците, след като коледната вечеря на „карамелите" завърши със скандал - един от треньорите в клуба наби вратаря на женския отбор. Инцидентът се е случил около полунощ миналата седмица недалече от заведението Blue Bar в Ливърпул. Участници в него станали треньорът от младежката академия на Евертън Мик О'Брайън и вторият вратар на женския отбор на „карамелите" Даниел Хил, която е племенница на бившия английски национал Марк Хейтли.
В резултат на инцидента Хил се обърнала към полицията с жалба срещу въпросния треньор, а също така била принудена да се отправи в болница с травми на лицето.
В момента полицията разследва случая, като действията на следователите са насочени към това да бъде установен кой е инициирал боя. В същото Евертън също е започнал свое собствено разследване, като двамата участника в инцидента са отстранени от изпълнение на служебните задължения. Клубът не скрива, че има намерение да се отнесе съвсем сериозно към случилото се и да накаже строго виновника.
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Симеоне разполага с около 180 апартамента в Мадрид
- Почина легендата на бразилския баскетбол Оскар Шмидт
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Тежък удар: селекционерът по минифутбол Николай Михов е получил инсулт
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]