В Италия очакват още по-шокиращи неща около скандала с уговорените мачове
Началник на полицията Антонио Манянели предупреди, че може да има "още по-шокиращи" разкрития по отношение на скандала с уговорените мачове в Италия. Както е известно, разследването все още е в ход и някои футболисти вече признаха, че са участвали в манипулирането на футболни срещи.
Андреа Масиело, който си отбеляза умишлен автогол по време на мача Бари 0-2 Лече на 15 май 2011 г. беше дисквалифициран за период от 26 месеца.
„Появиха се някои нови неща по време на разследването, а други са на път да се появят и ще донесеат допълнителни отговори, които може би ще са още по-шокиращи. Разследването все още е в ход и не мога да дам повече обяснения, тъй като ще наруша правилата. Но са правени залози не само върху крайния резултат, но също така и от това кой ще вкара първия гол, който ще спечели първи тъч, кой ще изпълни първи корнер. Това също е начин за печелене на пари", заяви разследващият полицай Манянели.
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]