Италианската полиция арестува Стефано Маури от Лацио
В Италия започнаха серия от арести във връзка с последното дело за договорените мaчове, съобщи новината Radio Mana Mana, а по късно информацията се появи и в Tuttomercatoweb. Според съобщенията, задържани са няколко човека, сред които и Стефано Маури от Лацио и бившият футболист на Дженоа Омар Милането.
Операцията в ранните часове на понеделник е част от мащабното разследване на италианската полиция за съмнения в организиране и манипулиране на резултати във футболни срещи. Под подозрение се намират 22 италиански клуба, а двубоите са от Серия В, Купата на Италия и нисшите дивизии на Италия.
- Лацио назначи Дженаро Гатузо за старши треньор
- Лацио официално се раздели с Маурицио Сари
- Гатузо поема Лацио след провала на Италия за Мондиал 2026
- Лацио изпрати Педро с победа над Пиза
- Педро напуска Лацио след края на сезона
- Рома с огромна крачка към Шампионска лига след победа над Лацио
- Интер спечели Купата на Италия и оформи исторически дубъл
- Интер ще триумфира и с Купата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]