Фофана бе осъден на 300 часа общественополезен труд
Защитникът на Челси Уесли Фофана бе осъден на 300 часа общественополезен труд за опасно шофиране, докато беше лишен от право да шофира.
Вече, имайки забрана да шофира в продължение на две години за множество нарушения на скоростта, Фофана направи опасна маневра с Lamborghini Urus на магистрала А3 на 20 април.
Фофана заобиколи друго превозно средство отстрани по банкета, а друг шофьор засне инцидента и го съобщи на полицията.
В съда Фофана призна, че е шофирал. 24-годишният френски национал също се призна за виновен.
Според The Telegraph съдът призна Фофана за виновен и удължи отнемането на шофьорската му книжка до май 2027 г.
На Фофана беше предоставен и избор между 300 часа неплатен общественополезен труд или затвор.
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
- Артета: Липсваше ни завършването
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]