Бившата приятелка на Адесаня иска половината от състоянието му
Действащият шампион на UFC в средна категория Исраел Адесаня попадна в заглавия с остри публични коментари, насочени към бившата му приятелка Шарлот Паудрел.
Адесаня, който нокаутира Алекс Перейра на UFC 287 преди месец, е известен с това, че пази личния си живот в тайна. Но този път бившата му приятелка направи своя ход.
Според Sports Brief, Шарлот Паудрел го съди за половината от състоянието му на основание, че "се срещали твърде дълго и тя е подкрепяла кариерата му“.
Заслужава да се отбележи, че през април боецът публикува няколко поста в социалните си мрежи, в които се позова на неотдавнашния скандал с футболиста на ПСЖ Ашраф Хакими, чиято бивша жена се опита да му отнеме имуществото, но се оказа, че играчът на парижани е прехвърлил всикчо на майка си.
Той също така публикува групова снимка с Паудрел, поставяйки емоджи "Пинокио" на лицето й.
- Джузепе Роси: Любопитен съм да видя Роналдо като актьор
- В Казахстан задържаха фенове на Брюж за носене на костюми „Борат“
- Намериха мъртъв по-големия брат на Неманя Видич
- Дани Алвеш съди бившата си съпруга
- Барса обяви смъртта на бивш играч и треньор
- Алваро Мората и Алис Кампело тръгват по различни пътища
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Бившата на Пайе го обвини в насилие
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]