Звезда на Юнайтед се размина със затвора
Звездата на младежкия отбор на Манчестър Юнайтед Равел Морисън се размина със затвора, след като се яви в съда по-малко от 48 часа, след като вкара два гола за „червените дяволи" във финала за младежката Купа на Англия, която отборът му спечели. Както е известно, талантът, който бе обвинен в хвърляне на мобилния телефон на приятелката си през прозореца и в психически тормоз срещу нея, се призна за виновен по отправените му обвинения.
Съдът изслуша, как Морисън се разделя с приятелката си, с която са заедно от три години, след като двамата се скарват в дома на родителите му. Той взема телефона на стойност 150 паунда, прочита текстово съобщение и ядосан го хвърля през прозореца, след което отправя обидни реплики към Тина Куман. В последния момент приятелката на звездата отказа да свидетелства срещу него и заяви, че той и е купил нов телефон и двамата все още са заедно и са много сериозна двойка.
„Вие сте човек със значително бъдеще и трябва да знаете, че загубата на самообладание, без значение каква е провокацията, не е приемливо", заяви съдията и постанови Морисън да бъде глобен с 600 паунда.
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]