Частният самолет на Неймар кацна аварийно в Бразилия
Частният самолет на нападателя на ПСЖ Неймар кацна аварийно в Бразилия, съобщава Goal.com.
Според източника, нападателят е летял от Барбадос за Сао Пауло. По време на полета е открит проблем с предното стъкло, поради което се наложи пилотите да извършат аварийно кацане. Самолетът кацна в Боа Вища, столицата на бразилския щат Рорайма. Неймар прекара два часа на регионалното летище, докато механиците отстраняваха проблема и се снима с служители на летището.
Припомняме, че 30-годишният Неймар играе за ПСЖ от 2017 г., преминавайки от Барселона за €222 млн. Този трансфер продължава да бъде рекорден по отношение на сумата, похарчена в световния футбол. Договорът му с парижани е до 2025 година. Бразилецът отбеляза 13 гола и направи 6 асистенции в 22 мача от Лига 1 през миналия сезон.
- Спипаха с допинг наш щангист
- Лапоухов и Лапеня заведоха жените на шопинг в европейски столици
- Валверде отрече да е получавал доклади, свързани с делото Негрейра
- Осъдиха ПСЖ да плати 61 млн. на Мбапе
- Тери обмислял самоубийство през 2008 година
- Балъков откри свой музей-ресторант
- Хендерсън отдаде почит на Жота при гола си за Брентфорд
- Аржентинската федерация е обвинена в укриване на данъци
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]