Защитник на Славия заменя Мазику в ЦСКА-София?
ЦСКА - София се прицели в защитника на Славия Людовик Соарес, който трябва да замени напусналия Брадли Мазику, пише "Мач Телеграф". Французинът впечатли със силните си изяви през този сезон, който беше дебютен за него в българския футбол.
Напомняме, че ЦСКА- София се раздели с Мазику през миналата седмица, след като страните не се разбраха за удължаване на договора, който изтече след края на сезона. Към момента не е ясно къде ще продължи кариерата на национала на Конго.
- ЦСКА не би трябвало да има проблеми в Монтана
- ЦСКА с благороден жест малко преди Великден
- Веласкес: Ще бъде провал, ако от сега мислим за ЦСКА
- Новите врати и мрежи дойдоха на "Армията"
- Берое готви жалби срещу съдиите, подпрели ЦСКА
- Евтини билети за Монтана - ЦСКА
- ЦСКА не допусна изненада в Стара Загора (видео)
- Ивайло Киров: Мъчение е да гледаш ЦСКА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]