Осъдиха Лечков за 100 000 лева
Нови проблеми се стовариха върху главата на президента на Сливен Йордан Лечков, който днес беше осъден бившия футболист на тима Илия Илиев за сумата от 100 хил. лв. Присъдата е на втора инстанция и може да бъде обжалвана само пред Върховния съд. Както е известно, полузащитникът Илия Илиев претендира за неплатени заплати от целия период, в който игра в Сливен. Той отиде в тима през януари 2009 г. и остана там до януари 2010 г.
Илиев разтрогна договора си със Сливен по вина на клуба миналата зима и премина в Славия, но от БФС обаче прецениха, че това е станало неправомерно и спряха състезателните права на халфа за половин година. Той обаче заведе дело в граждански съд и получи решение в своя полза.
Преди него, Лечков беше осъден и от още трима бивши футболисти на Сливен - Явор Въндев, Стефан Киков и Васил Велев.
- Наполи активира клаузата за Алиссон Сантос
- Руди Гарсия: Най-важното е, че Де Бройне е щастлив в националния отбор
- Официално: Наполи се раздели с Антонио Конте
- Бивш шеф на Наполи нападна Де Брюйне: С възрастта краката отслабват, но езикът става по-дълъг
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Две години, една титла и още една раздяла
- Де Брюйне: Радвам се, че Конте си тръгна от Наполи
- Лукаку: В по-добра форма съм, отколкото преди Мондиал 2022
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]