Глобиха президента на Лацио
Президентът Лацио Клаудио Лотито бе глобен за обидата на съдийската бригада по време на мача от 19-ия кръг на италианската Серия А с Торино (1: 1), който се състоя на 29 декември.
По време на почивката 61-годишният Лотито влезе в съблекалнята на арбитрите и започна да ги обижда. Дисциплинарната комисия реши да накаже с предупреждение президента клуба, както и да му наложи глоба от 10 000 евро.
След 19 кръга Лацио има 32 точки и е на 4-то място в италианската Серия А.
- Анонс на 27-ми кръг на Серия А – срещите в неделя
- Каляри – Лацио: Без голове, но с контузии и червен картон
- Анонс на 26-ти кръг на Серия А
- Аталанта покори „Олимпико“ и продължи изкачването си в Серия А
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в събота
- Дузпи определиха победителя между Лацио и Болоня
- Съдиите подкрепиха решението да не се присъди дузпа за Юве срещу Лацио
- Юве измъкна точката след 0:2 срещу Лацио
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]