Неймар се подложи на операция
Нападателят на бразилския национален отбор и на Пари Сен Жермен Неймар претърпя успешна операцията на ходилото на десния крак в болница в Белу Оризонте. Информацията се появи на сайта на Бразилската футболна конфедерация. Съобщава се, че интервенцията е преминала нормално и в момента Неймар се чувства добре.
По-късно ще станат известни точните срокове за възстановяване на нападателя. Първоначалните прогнози са, че играчът ще е завърне в строя през май.
Напомняме, че лидерът на ПСЖ изкълчи десния си глезен при победата с 3:0 над Олимпик Марсилия през миналия уикенд. Освен това медицинските изследвания потвърдиха, че Неймар има счупване на костица на десния крак.
През този сезон Неймар изигра 30 мача за ПСЖ и има 29 гола.
- ПСЖ - Лион: Под 2.5 гола
- Кейн към ПСЖ: Можем да победим всеки
- Компани: Срещу ПСЖ ще ни трябва максимумът
- Луис Диас: Това е един от най-важните голове в кариерата ми
- Кейн отново наказа Реал: Търпението ни донесе успеха
- Компани: Най-важният мач в кариерата ми, но най-доброто тепърва предстои
- Дембеле: Искаме да стигнем до края
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]