Торино победи Фиорентина (видео)

В срещата от поредния седми кръг на италианската Серия А Торино прие Фиорентина за победата с 2:1 на домакините. Днес Иаго Фалке и Бенаси вкараха за Торо, докато в края Бабакар върна едно попадение за Фиорентина, която остава в долната част на таблицата в Италия към момента.

В 15-ата минута днес резултатът стана 1:0 когато Иаго пое топката на центъра и премина през няколко съперника преди да стреля по земя прецизно в далечния ъгъл на вратата.

След почивката Марко Бенаси направи резултата 2:0 когато получи топка над отбраната от Фалке и от малък ъгъл със завъртане успя някак да стреля през вратаря за попадението. В 84-ата минута Бабакар успя да върне попадение когато след центриране от ляво на Милич надскочи опеката си и с глава матира вратаря за 2:1.