Алегри: Загубата ще ни свали на земята
Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри сподели мнение за срещата с Интер от четвъртия кръг на Серия А, която "бианконерите" загубиха с 2:1.
"Не успяхме да запазим лидерството си даже две минути. Намалихме нивото на интензивност, изглеждахме вяло и самодоволно. Това поражение трябва да запали огъня в нас, да ни даде важен урок и да ни свали на земята. Играта бе страшна и груба - истинска битка. Трябваше да бъдем по-решителни, да демонстрираме желание за победа, особено когато поведохме в резултата", заяви Алегри.
"Мисля, че Пиянич умно игра пред защитата. Лемина добре проведе няколко срещи, но не забравяйте, че през миналия сезон той изигра само 9 срещи. Ние не можем прекалено много да го притискаме", каза още специалистът.
"Днес проблемът бе нашата техника. Лесно отдавахме топката, правехме неуместни подавания. И допуснахме третия си гол през сезона след корнер. На нападателите не им е лесно, когато целият отбор играе зле. Сега трябва да се отпуснем, да започнем подготовка за мача с Каляри и да постигнем добра серия от резултати.
- Конте: Изумен съм от енергията на моите момчета
- Спалети: Наполи ни накара да тичаме след тях
- Два гола на Хьойлунд помогнаха на Наполи да победи Ювентус
- Наполи ще запише трудна победа над Ювентус
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Юве с труден обрат срещу Каляри (видео)
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Юве пребори Глимт в последния момент
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]