Интер отправи официална оферта за Габриел
Интер проявява активен интерес към нападателя на Сантос Габриел Барбоса, съобщава журналистът Фабрицио Романо. Според информацията, миланският клуб е отправил официално предложение за 19-годишния бразилец в размер на 25 милиона евро плюс бонуси. Сега Интер очаква реакцията на Сантос, след което "нерадзурите" ще започнат преговори със самия играч.
По-рано се съобщаваше, че лидер в борбата за Габриел е Челси, който е предложил 30 милиона евро. Другият кандидат Ювентус е готов да заплати за играча 18-20 милиона евро.
Сантос владее 40% от правата на Габриел, още 40% принадлежат на самия нападател, а инвестиционната компания Doyen Sports владее 20%.
- Де Роси: Звучи нелепо, но играхме добре
- Интер се възползва от грешките на конкурентите
- Интер ще спре възхода на Дженоа
- Киву: Трябва да продължим, като коригираме малките грешки
- Бепе Марота: Интер загуби от Ливърпул несправедливо
- Лаутаро: Съжаляваме, че несправедливостта съсипа всичко
- Мхитарян: Дузпата на Ливърпул е необяснима
- Капело: Вирц падна сам
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]