Перишич: Конте е прекрасен треньор, а на мен ми харесва ВЛ
Полузащитникът на Интер Иван Перишич коментира думите на своя агент Тончи Мартич, който тези дни заяви, че на футболиста са приятни слуховете за трансфер в Челси.
"Лично аз не съм казвал това. Имам четиригодишен договор с Интер. Но за мен е нормално това, което казва моят агент. Конте е прекрасен треньор, а мечтата ми е да играя във Висшата лига на Англия. Но аз свързвам бъдещето си с Интер, така че тук няма какво да се обсъжда", заяви Перишич.
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
- Реал Мадрид финализира трансфера на Дензъл Дъмфрис
- Реал Мадрид се договори с Дензъл Дъмфрис за договор до 2030 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]