Ювентус се насочи към Лавеци и Гюндоган
Станаха известни трансферните планове на Ювентус. Според La Gazzetta dello Sport, торинци проявяват интерес към нападателя на ПСЖ Езекиел Лавеци и полузащитника на Борусия Дортмунд Илкай Гюндоган.
Контрактът на Лавеци с ПСЖ изтича през следващото лято, но Ювентус желае да го получи още през зимата и е готов да заплати за него 3 милиона евро, докато парижани желаят за него 5 милиона.
Що се отнася до Гюндоган, Ювентус е готов да заплати за неговия преход 20-25 милиона евро. Преходът на немеца е по-вероятен през лятото, отколкото през зимата.
- Спалети: Все още не съм сигурен с какво си имам работа
- Ювентус победи Дженоа и е на точка от топ 4
- Ювентус – Дженоа: „Грифоните" ще затруднят "бианконерите"
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
- Ювентус, Интер и Рома в битка за Хьойберг
- Ясна е позицията на Лева на фона на слуховете за Юве
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]