Хонда: Не разбирам критиките на Михайлович
Полузащитникът на Милан Кейсуке Хонда коментира критиките на старши-треньора на отбора Синиша Михайлович към играчите на отбора. След мача с Наполи сръбският специалист нападна своите футболисти, обвинявайки ги, че не са изпълнили тактическите му указания. Хонда не разбира реакцията на Михайлович.
"Не го разбирам. Няма никакъв смисъл от обвинения към играчите. Напоследък за Милан играха голямо количество футболисти, а през тази година се похарчиха 100 милиона евро. Много национали имаме, които обаче не могат да се проявят след пристигането си тук. Ако не извлечем урок от загубата от Наполи, значи сме далече от завършване на преустройството. Опитът от последните години показа, че отборът не може да започне да побеждава, ако няма пари като ПСЖ или Манчестър Сити. Или харчиш пари, или преразглеждаш структурата на клуба. Ръководители, треньорски щаб и фенове трябва да са готови за това", заяви Хонда.
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
- Гласнер е все по-близо до Милан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]