Ибра отказал на Юнайтед заради Милан
Нападателят на пари Сен Жермен Златан Ибрахимович се е отказал от възможността за първи път в своята кариера да играе във Висшата лига на Англия. Италиански източници потвърждават готвенето завръщане на шведския национал на "Сан Сиро", а също така съобщават, че заради Милан Златан е пренебрегнал предложения на Манчестър Юнайтед и Галатасарай. И двата клуба са му предлагали заплати от по 10 милиона евро на година.
Очаква се, че Ибрахимович ще се завърне в Италия в началото на август. ПСЖ ще се раздели със своя лидер след като оформи два гръмки трансфера. Става дума за привличането на Анхел Ди Мария и Александър Лаказет.
Преходът на Златан ще струва на Милан 5.5 милиона евро, като шведът ще подпише с "росонерите" тригодишен договор.
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
- Манчестър Юнайтед с дилема около Онана заради заплатата му
- Манчестър Юнайтед планира мащабно европейско турне през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]