Шалке 04 няма пари за Шакири
Интер не може да завърши прехода на Иван Перишич, докато не продаде Джердан Шакири. Според източника на информацията, "нерадзурите" разчитат да получат най-малко 16 милиона евро за швейцареца, който е пред напускане на клуба. Предполага се, че най-вероятно Джердан ще се завърне в Бундеслигата, където интерес към него проявява Шалке 04.
Според немски източници обаче, този трансфер не е толкова лесно осъществим. Причината е , че "миньорите" нямат пари за Шакири. Единственият вариант за клуба да получи бившия играч на Байерн е да продаде някой от своите футболисти. Като, например, Фарфан, чийто договор изтича през 016 година и към когото сериозен интерес проявяват клубове от Турция.
- Интер ще триумфира и с Купата
- Какво се случва със „Сан Сиро“? Продажбата на стадиона попадна под разследване
- Мхитарян: Интер удължи кариерата ми
- Киву отговори на Моуриньо: Този Интер също носи радост на феновете
- Киву похвали Интер след категоричния успех над Лацио
- Интер разгроми Лацио и продължи серията си без загуба
- Интер ще започне шампионската си обиколка с победа
- Флик все още не е дал окончателно одобрение за трансфера на Бастони
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]