Тохир: Кондогбиа може да стане много по-силен от Туре
Президентът на Интер Ерик Тохир заяви, че клубът е направил правилен избор, привличайки полузащитника на Монако Жофре Кондогбиа.
"Кондогбиа е много по-млад от Яя Туре и с течение на времето може да стане много по-силен играч от него. Жофре ще бъде крайъгълен камък на нашия млад и амбициозен проект. Ние искаме да създадем велик отбор. Ето защо първата работа на играчите е да започнат да носят резултат", заяви Тохир.
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
- Реал Мадрид финализира трансфера на Дензъл Дъмфрис
170
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]