Дзампарини: Дибала струва колкото цял отбор
Президентът на Палермо Маурицио Дзампарини сподели мнението си за евентуалната продажба на Пауло Дибала на Пари Сен Жермен. Както е известно, 21-годишният аржентинец прави невероятен сезон и в 31 мача от Серия А вкара 13 гола и записа 12 асистенции.
"Контактувах с агента на играча и с президента на ПСЖ. За парижани това ще е чудесна инвестиция в бъдещето. Според мен, Дибала е новият Меси. Колко бихте дали на Барселона, 200-300 милиона? А дали ще бъде продаден а тези пари? Меси струва колкото цял отбор. Дибала е същият играч. Искам за него 40 милиона, но от президента на ПСЖ поисках 50 милиона. Агентът на играча вече се отправи към Париж за преговори. Самият Дибала има някои съмнения, тъй като в ПСЖ вече има няколко много силни играчи", заяви Дзампарини.
- Невидимата власт или как един клуб започна да диктува правилата във Франция
- Луис Енрике остава в ПСЖ, няма да поеме Манчестър Юнайтед
- Ланс е недоволен от решението за отлагане на мача с ПСЖ
- Скандал: Лига 1 премести мач на ПСЖ въпреки недоволството на Ланс
- Хавиер Тебас с остра атака срещу ПСЖ за влиянието му във френския футбол
- Манчестър Юнайтед готви удар за Луис Енрике през лятото
- Ланс отказа да отложи мача с ПСЖ въпреки молбата на парижани
- Почетино: Можехме да изградим отбор около Мбапе, Неймар и Меси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]