Ледесма иска в Интер
Аржентинският полузащитник на Лацио Кристиан Ледесма е решил да премине в Интер, съобщава "Corriere dello Sport". 27-годишният футболист е взел това решение, след като бе замразен на скамейката на Лацио, тъй кaто отказа да поднови договора си.
След кракто помирение, Лотито разреши на Ледесма да тренира с първия отбор, но футболистът е решил да последва бившия си съотборник Горан Пандев в шампиона на Италия.
Ако Ледесма успее да разтрогне с Лацио, той ще се присъедини към Интер точно както Пандев. "Нерадзурите" изпратиха оферта за аржентинеца на стойност 6 милиона евро плюс Рене Крхин, но сделката пропадна.
Арбитражният съд ще се произнесе на 26 януари. Възможно е Ледесма да не разтрогне с "орлите" до затварянето на зимния трансферен прозорец. При този вариант, футболната федерация на Италия може да допусне Ледесма да играе за Интер, но УЕФА няма да му позволи да играе в Европа.
ПЕТЪР АНГЕЛОВ
- Джон Стоунс: Искаме да напишем нови глави в историята на Интер
- Давиде Фратези ще премине медицински прегледи в Лацио
- Луис Енрике не е убеден в трансфер в Рома, Интер чака 30 млн. евро
- Интер отново се насочи към Джед Спенс
- Интер готви оферта от 35 милиона евро за Къртис Джоунс
- Интер победи Манчестър Сити след дузпи в контрола в Хонконг
- Официално: Интер привлече Джон Стоунс до 2028 година
- Джузепе Марота: Серия А трябва да се върне на върха с идеи, а не с пари