Наказаха тифозите на Юве заради расистки обиди към Балотели
Италианската футболна федерация наказа част от тифозите на Юве за следващия домакински мач. Феновете на "старата госпожа", които седят в "curva sud" - южната трибуна на стадио "Олимпико", ще бъдат наказани заради расистки обиди към младата звезда на Интер - Марио Балотели.
Привържениците на Юве бяха предупредени, че ще има наказания и бяха помолени да спрат с расисзма.
Миналият сезон Ювентус игра пред празни трибуни, отново за обиди отправени към Балотели. Освен това "старата госпожа" плати и солидна глоба.
Наказанието ще важи за 23 януари, когато в мач от 21-вия кръг на Серия А, "бианконерите" посрещат Рома. Този път Ювентус се размина с парична глоба и ще загуби само парите от билетите за южната трибуна.
ПЕТЪР АНГЕЛОВ
- Интер готви нов договор за Федерико Димарко до 2030 година
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Интер набеляза норвежки национал за заместник на Де Врай
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Чалханоглу: Една загуба не означава край на надеждите ни
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
256