Лацио продължава добрата серия, Удинезе с равен

F.

Лацио продължава с доброто си представяне в Серия А. Днес "орлите" постигнаха седма поредна победа, след като надделяха с 3:1 при гостуването си на Каляри.

Лацио поведе в резултата след половин час игра, когато Мирослав Клозе вкара дежурния си гол. Малко след почивката Марко Сау изравни, но след час игра Лукас Билия отново даде преднина на гостите. Крайният резултат оформи Марко Пароло секунди преди последния съдийски сигнал. Трябва да се отбележи, че от 68-ата минута Каляри  игра с човек по-малко заради директния червен картон на Мадибо Диаките.

С успеха си днес столичани събраха 55 точки и се намират на 3-то място. В друга среща от кръга, играна по същото време, Дженоа и Удинезе завършиха 1:1, докато Верона и Чезена направиха зрелищно равенство 3:3.