Киелини: Трябваше да вкараме 2-3 гола на Интер
Защитникът на Ювентус Джорджо Киелини коментира срещата с Интер от 17-я кръг на Серия А. Както е известно, двата отбора не се победиха и завършиха при резултат 1:1.
"Намираме се в добра форма и заслужавахме повече, ако се погледне това, как играхме през първите 60 минути. Трябва да работим върху нашите грешки, да извлечем положителното и да се постараем да спечелим трите точки от Наполи. Ние трябваше да прибавим, доминирахме от 45-та до 60-та минута и бяхме длъжни да вкараме 2-3 гола. Отпуснахме се, и съперникът ни наказа с първото си опасно положение. Така се случи в мача със Сампдория, така стана и този път", заяви Киелини.
- Ювентус ще се справи с изтощен Наполи
- Ювентус се интересува от защитник на Севиля
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]