Тохир: Разчитам на точки в следващите три мача
Президентът на Интер Ерик Тохир разказа какви резултати очаква от отбора в близко време. Както е известно, в миналия кръг от Серия А "нерадзурите" претърпяха изненадващо поражение с 2:0 от Парма и се смъкнаха на девето място в класирането. Слуховете за ултиматум към Валтер Мадзари не са далече от истината - ръководителят на италианския клуб очаква "много точки" в следващите двубои на тима.
"Дали искам да кажа на нашите фенове, че те трябва да прекратят нападките си към отбора и треньора по време на домакинствата? Не, това не е моя работа. Именно тимът със своята игра трябва да се доказва пред привържениците си. Надявам се, че те ще направят точно това. Сега трябва да мислим за мача с Верона, да се съсредоточим върху това и да вземем точки. Убеден съм, че в неделя ще вземем точки. Като цяло, очаквам, че ще вземем точки в следващите си три мача. Бих искал отборът ми да вземе много точки. Против Милан и Рома ще ни е много трудно, но в такива срещи може да се постигне сериозен подем в турнирната таблица", заяви Тохир.
- Чалханоглу: Една загуба не означава край на надеждите ни
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]