Манолас: Искам да дам на Рома всичко, което мога
Гръцкият защитник Костас Манолас сподели мнението си след първите мачове на Рома. Както е известно, бранителят взе участие и в двата кръга на Серия А, "вълците" все още не са допуснали гол в собствената си врата.
"Бенатиа? Отличен играч, но той е минало, а аз бъдеше. Усърдно ще се трудя, за да заменя Мехдии да помогна на отбора да проведе великолепен сезон. Искам да дам на Рома всичко, което мога. Бе важно да победим Емполи. Сега ни предстои да стартираме в Шампионска лига и възнамеряваме да вземем три точки в мача с ЦСКА", заяви Манолас.
- Дибала влезе в историята на Серия А
- Дибала с гол и асистенция за победата на Рома
- Рома обяви трансфера на Мален
- Рома обяви трансфера на 18-годишен нападател
- Рома съгласува трансфера на Мален
- Торино отстрани Рома в Купата на Италия
- Рома е близо до трансфер на нападател на Марсилия
- Рома загуби Довбик за два месеца
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]