Агентите на Гуарин предлагали играча на Барселона
Полузащитникът на Интер Фреди Гуарин в последния ден от трансферния прозорец е можел да се окаже в Барселона. Според Mundo Deportivo представители на 28-годишния колумбиец са предложили на каталунския клуб различни варианти за привличането на футболиста - наем с право за покупката му, покупка и покупка с отдаване под наем в друг клуб за един сезон.
Ръководителите на Барселона обаче са отговорили, че добре се познават с Гуарин, но играчът не подхожда на отбора. Испанците са отказали да привлекат играча на Интер.
Вчера стана известно, че Реал е предложил 3 милиона евро за наема на Гуарин. По-рано от играча се интересуваха Валенсия, зенит, Ювентус и Тотнъм.
- Киву: Интер изпълни задачата си и гледа към Шампионската лига
- Интер уверено към титлата след класика срещу Каляри
- Интер гледа към титлата срещу Каляри на „Сан Сиро“
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Интер проучва възможността за Симеоне
- Интер готви нов договор за Киву след силен сезон
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- Киву: Интер показа зрялост при обратa срещу Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]