Волфсбург предложи 25 милиона за Дестро
Волфсбург предложи 25 милиона за нападателя на Рома Матия Дестро, който също така е интерсен за Тотнъм, съобщава Sportitalia. Офертата на клуба от Бундеслигата също така включва и заплатата на 23-годишния централен нападател в размер на 3.5 милиона евро. Съобщава се също така, че столичани ще трябва да продадат част от футболистите си след лятната селекция, за да не попаднат по ударите на УЕФА във връзка с финансовия феърплей.
Засега Адем Ляич изглежда като най-вероятния напускащ, но е възможно предвид щедрата оферта на Волфсбург тимът да жертва 23-годишния Дестро. Нападателят прекара голяма част от последните две години в лечение на травми в коляното. През миналия сезон обаче той загатна за таланта си, като отбеляза 13 гола в 20 мача от Серия А.
Дестро също така е свързван с Тотнъм и бившия си клуб Интер, където той игра в детско-юношеските отбори.
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- Рома се разправи с един от лидерите в Лига Европа
- Гасперини: Опитваме се да запазим мечтата си жива още известно време
- Рома вкара 3 на Кремонезе
- Рома търси нападател
- Гасперини: Страхотно е, че феновете на Рома мечтаят за Скудетото
- Рома се справи с Удинезе
- Гасперини е най-добър треньор на октомври в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]