Марота: Буфон за Погба? Ювентус е клуб, който купува, а не продава
Генералният директор на Ювентус Бепе Марота коментира изказването на вратаря на "бианконерите" Джанлуиджи Буфон за бъдещето на полузащитника Пол Погба. По-рано днес стражът на торинци намекна, че би разбрал евентуална продажба на френския национал, към когото най-голям интерес проявяват ПСЖ и Реал Мадрид.
"Отчитайки икономическите нюанси на сегашното време, има определени моменто, има варианти... Директорите на Ювентус и президентът на клуба винаги са приемали разумни решения и едва ли ще сгрешат. Така ще бъде и в този случай", коментира Буфон.
"Изявлението на Буфон за Погба и за финансовия баланс: Буфон направи това изявление не толкова като играч, но и като предприемач. Аз отново ще повторя, че Ювентус е клуб, който купува, а не продава", бе отговорът на Марота, който през миналата седмица каза, че и за 70 милиона не би се разделил с Погба.
- Ясна е позицията на Лева на фона на слуховете за Юве
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
- Юве готви удар с Левандовски
- Консейсао: Вече съм в голям клуб и съм щастлив в Ювентус
- Ювентус и Влахович – между компромиса и бъдещето
- Барселона следи Камбиасо, но Ювентус иска 50 млн. евро
- Ювентус готви завръщане на Рандал Коло Муани
- Мурич герой за Сасуоло в Торино: Усетих, че ще спася дузпата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]