Интер разтрогна договора си с Киву
Интер обяви, че е разтрогнал договора си с румънския защитник Кристиан Киву. Както е известно, футболистът бе сполетян от няколко поредни контузии, които отрицателно повлияха на кариерата му, За последните три години Киву проведе по-малко от 40 мача, а последната му поява на терена е от май 2013 година.
Киву пристигна в Интер през 2007 година. Заедно с "нерадзурите" той спечели три шампионата на Серия А и по един път Шампионска лига и Световното клубно първенство. Футболистът взе участие в 168 официални мача за клуба.
- Интер изпусна победата срещу Фиорентина и стопи аванса си на върха
- Kиву: Не трябва да мислим за грешките на другите
- Фиорентина – Интер: Лидерът преследва титлата във Флоренция
- Интер близо до трансфер на Викарио от Тотнъм
- Интер и Тотнъм следят ситуацията с Къртис Джоунс
- Интер изпусна победата срещу Аталанта, „нерадзурите“ бесни заради съдийството
- Интер – Аталанта: дерби на Ломбардия след тежки загуби
- Морати разкритикува Интер след загубата в дербито: Не видях огън и напрежение
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]