Тохир: Не ни провървя
Президентът на Интер Ерик Тохир коментира поражението от Аталанта в мача между двата отбора от 29-я кръг на Серия А. "Нерадзурите" доминираха през по-голямата част от срещата и имаха повече положения за гол от своя съперник, но в крайна сметка отстъпиха на своя съперник с 2:1.
"Имахме много положения, но не ни провървя. Гуарин, Ернанес и Камбиасо не успяха да се проявят. Нашите защитници загубиха концентрация и позволиха на съперника да вкара леки голове. До края на сезона остават девет мача. Надявам се, че отборът ще се завърне на победния си път. Трябва ни максимално количество точки, за да се класираме за евротурнирите", заяви Тохир.
- Ман Юнайтед се интересува от лидер на Интер
- Интер – Ювентус: Факторът домакинство накланя везните
- ПСЖ получи най-много от наградния фонд на УЕФА
- Интер разгроми Сасуоло с 5:0 и увеличи аванса си на върха
- Интер ще вземе трите точки срещу Сасуоло
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Барони: Съжаляваме за отпадането, но виждаме повод за оптимизъм
- Киву: Продължаваме с вяра и труд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]