Морати: Съветвам Тохир да отделя повече време на Интер
Бившият президент на Интер Масимо Морати призна, че уволнението на Марко Бранка е било "неочаквано". Както е известно, спортният директор на "нерадзурите" бе освободен от новия собственик на италианския клуб Ерик Тохир. Предшественикът на Тохир заяви, че не е знаел за предстоящото уволнение на Бранка и замяната му с Пиеро Аузилио.
"Решението е взето без моето участие. Разбира се, съжалявам за случилото се, защото аз работих с него в продължение на десет години. За мен напускането му е много неочаквано, но мисля, че новото ръководство се нуждае от нови хора, а това трябва да бъде уважено. Какво мога да посъветвам Тохир? Повече време да провежда в клуба и да се доверява само на тези, в които напълно е уверен", заяви Морати.
- Киву: Интер изпълни задачата си и гледа към Шампионската лига
- Интер уверено към титлата след класика срещу Каляри
- Интер гледа към титлата срещу Каляри на „Сан Сиро“
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Интер проучва възможността за Симеоне
- Интер готви нов договор за Киву след силен сезон
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- Киву: Интер показа зрялост при обратa срещу Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]