Мадзари: В момента резултатите са по-важни от качеството на играта
Старши-треньорът на Интер Валтер Мадзари заяви, че отборът му трябва да се съсредоточи върху постигането на добри резултати в края на сезона. Тази вечер "нерадзурите" посрещат аутсайдера Сасуоло в мач от 22-я кръг на Серия А и това е добър повод да бъде сложен край на серията от пет поредни мача без победа.
"Във футбола понякога се налага да отстъпиш от своите принципи. Ако отборът играе добре, то обикновено се постигат добри резултати. Но в момента резултатите са много по важни от качеството на играта. Не е заради позицията ни в шампионата, която не ни удовлетворява. Това е важно заради увереността на играчите. Известно време не можехме да намерим изход от кризата, а отрицателните резултати могат негативно да повлияят на развитието на играчите", заяви Мадзари.
"Надявам се, че Ернанес ще заиграе в Интер дори по-добре, отколкото в Лацио. Имаме нужда от играч от такова ниво. Не искам да му възлагам от самото начало големи отговорности, но той трябва да помогне на тима", каза още наставникът на Интер.
- Киву: Интер изпълни задачата си и гледа към Шампионската лига
- Интер уверено към титлата след класика срещу Каляри
- Интер гледа към титлата срещу Каляри на „Сан Сиро“
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Интер проучва възможността за Симеоне
- Интер готви нов договор за Киву след силен сезон
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- Киву: Интер показа зрялост при обратa срещу Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]